Связь с нами

МФК Николаев

Перенесення матчу 18-го туру між командами ФК «Таврія» та МФК «Миколаїв»

В зв’язку з захворюванням представників команди клубу на COVID-19 та наявності травмованих гравців МФК «Миколаїв», адміністрацією ПФЛ було прийнято рішення про перенесення матчу між ФК «Таврія» та МФК «Миколаїв», який мав відбутися 13 листопада 2021 року, на пізніший термін. Рішення прийнято згідно ч. а) п. 1 та п. 10 статті 7 Регламенту всеукраїнських змагань з футболу серед команд ПФЛ сезону 2021/2022 та за дотримання п. 1.7. Тимчасового медичного протоколу для організації та проведення футбольних матчів України серед професійних футбольних клубів в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої коронавірусної хвороби COVID-19 від 20.10.2021 р.
Сподіваємось на підтримку і порозуміння вболівальників клубу та бажаємо всім міцного здоров’я!

В связи с заболеванием представителей команды клуба COVID-19 и наличие травмированных игроков МФК «Николаев», администрацией ПФЛ было принято решение о переносе матча между командами ФК «Таврия» и МФК «Николаев», который должен был состояться 13 ноября 2021 года, на более поздний срок.
Решение принято согласно ч. а) п.1 и п.10 статьи 7 Регламента всеукраинских соревнований по футболу среди команд ПФЛ сезона 2021/2022 и для соблюдения п.1.7. Временного медицинского протокола по организации и проведению футбольных матчей Украины среди профессиональных футбольных клубов в условиях карантина с целью предотвращения распространения на территории Украины острой коронавирусной болезни COVID-19 от 20.10.2021г.
Надеемся на поддержку и понимание со стороны болельщиков клуба и желаем всем крепкого здоровья!

Больше из рубрики МФК Николаев