Связь с нами

МФК Николаев

Інтерв‘ю з півзахисником МФК «Миколаїв» Ярославом Рязанцевим

— Тренер випустив мене наприкінці зустрічі,  — говорить юний хавбек. — Відіграв 10 хвилин основного часу і 30 хвилин овертайму. Розумів, що у суперника залишилося небагато сил, намагався нав’язати свою гру. Вважаю, що моментами мені це вдалося. Хочу відзначити фантастичну атмосферу на стадіоні. Серія пенальті була хвилюючою, але дякувати Богу нам вдалося перемогти.

— Суперник був дуже складним?

— Звісно, суперник був непростий. Проте, нам вдалося продемонструвати якісний футбол. Вважаю, що за рахунок єдиного колективу, максимальної самовіддачі змогли перемогти.

У чемпіонаті ви також виходили в компенсований час. Відчуваєте певну довіру тренера

— Щасливий, що тренер надає мені ігровий час. Для юного футболіста це дуже важливо. Зроблю усе від себе залежне, щоб не підвести тренера та партнерів по команді.

— Сергій Шевченко вас якось підбодьорює перед матчем ?

— Сергій Шевченко та весь тренерський штаб завжди мене підтримує перед виходом на поле та налаштовує на позитив. Тренер вірить у мене 

— Коли вийшов на поле, то мене підтримала вся команда. Протягом гри партнери підказували в ігрових моментів. Дякую хлопцям за підтримку та допомога. Для мене їхні підказки дуже корисні.

— То яке амплуа вам найбільше до серця? На яку позицію виходили в Кубку і чемпіонаті?

— Мені найбільш комфортно грається на позиції центрального атакувального півзахисника. Це моя рідна позиція, на якій грав і в чемпіонаті і в Кубку.

— Як ви опинилися в Миколаєві?

— Був на зборах у Туреччині і мене помітив один із керівників Сергій Жданов та запросив до МФК Миколаєва. Відразу ухвалив рішення приєднатися до команди. Намагатимуся своєю грою виправдати довіру керівництва клуба та вболівальників.

— Загальну школу ще не закінчили?

— Ще навчаюся, перейшов до 11 класу. Дещо пощастило, що школа поруч з базою, але суміщати, звісно, дуже складно. Зараз перейшов на екстернат, готуватимуся до ЗНО і вступу до ВУЗу.

Матеріал взято з офіційного сайту ПФЛ

Больше из рубрики МФК Николаев