Новости

Відповідь МФК Миколаїв на відкритий лист президента ФК Інгулець Поворознюка О.Г.

Відповідь МФК Миколаїв на відкритий лист президента ФК Інгулець Поворознюка О.Г.

Шановний Олександре Григоровичу,

Судячи з Вашої сумбурної відповіді, Ви не надто зрозуміли, про що йшла мова у нашому діалозі, а тому і не скористалися дружньою пропозицією. Не відмовлятися від своїх слів - Ваше повне право, яке ми абсолютно поважаємо.

Разом з цим, пам'ятайте, що будь-хто має право захищати своє ім'я та гідність від безпідставних обвинувачень і кмітливих, як декому здається, коментарів з вуст колег. Це банальна неповага до всіх навколо. Такі футбольні клуби як Зірка, Верес, Гірник-Спорт, Маріуполь, Сталь, а тепер і наш клуб стали об'єктами Ваших некоректних спічів. Певно, Ви забуваєте, що за кожним із цих клубів стоїть історія, колектив, вболівальники. Ми поважаємо Вас і хочемо взаємної поваги, нічого більше.

З Вашого відкритого листа не зовсім зрозуміло, до кого саме Ви звертаєтесь, а тому інформуємо, що Руслан Забранський на сьогоднішній день займає посаду головного тренера, він - лише найманий працівник, що не є уособленням всього клубу МФК Миколаїв. Зрозумійте, що наш клуб - це майже столітня історія, це наші вихованці, що прославляють український футбол у світі, це найкращі для нас вболівальники на планеті, це велике місто із серйозними традиціями. Наш клуб - це тисячі людей по всій земній кулі, від США до Австралії. Говорячи про нас, Ви говорите і про них. Разом з цим, наш клуб - це не одна людина. Наш клуб - не Папа.

Олександре Григоровичу, ми не збираємося надалі продовжувати дискусію, адже надто поважаємо Вас і Ваші досягнення. Сподіваємося, Ви почуєте наш меседж і в майбутньому будете більш виваженим при спілкуванні зі ЗМІ. До зустрічі на футбольних полях!

З повагою,

МФК Миколаїв

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.