Новости

Позиція МФК Миколаїв щодо висловлювань президента ФК Інгулець Поворознюка О.Г.

Позиція МФК Миколаїв щодо висловлювань президента ФК Інгулець Поворознюка О.Г.

Шановний Олександре Григоровичу,

МФК Миколаїв з великою повагою ставиться до ФК Інгулець та до Вас особисто. Ваші завзятість, спортивний азарт та щира любов до гри мільйонів є безперечно позитивним явищем для українського футболу. Завдяки таким функціонерам розбудова футболу в регіонах відбувається швидкісними темпами, а про Інгулець уже знають не лише на теренах України. Наш клуб із захопленням продовжує спостерігати за становленням молодого клубу на чолі із амбітним президентом, що поставив задачу виходу у єврокубки.

Ми завжди із задоволенням читаємо і слухаємо Ваші інтерв'ю та коментарі, адже наш клуб прагне розвиватися, а тому нам цікавий безцінний досвід колег. На жаль, останнім часом Ви стали менше говорити про ФК Інгулець, переключившись із невідомої нам причини на інші клуби. Інформуємо Вас, що МФК Миколаїв обурений Вашими незрозумілими інсинуаціями у ЗМІ щодо нашого клубу та закликаємо спростувати недостовірну інформацію, а також вибачитись перед нашим клубом, містом та вболівальниками.

Нам дуже прикро, що МФК Миколаїв став одним із багатьох фігурантів відомого скандалу в українському футболі, клуб рішуче засуджує будь-яке маніпулювання результатами футбольних матчів. Віримо, що винні будуть суворо покарані.

Вдвічі неприємно і дивно, що інсинуації лунають з вуст президента клубу, чиї гравці на камеру підтверджували факти гри в нечесний футбол та який вів перемовини із, як Ви висловились, "фраєрками", що пропонували Вам програти той чи інший матч.

Олександре Григоровичу, МФК Миколаїв тримає кулаки за те, щоб у Петровому був новий сучасний стадіон, щоб Інгулець своєю прекрасною і неординарною грою заслужив місце у єврокубках, де би навів шерхоту не лише кількістю пробитих пенальті, але і високими результатами. Впевнені, Вам це до снаги. Щиро віримо, що ви бажаєте викарбувати своє ім'я на сторінках українського футболу славою великого зодчого, а не одіозного містечкового царька.

З повагою,

МФК Миколаїв

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.